AMB 182, 60 s/°;90 s/°;120 s/°, 15 N-m
Kód: 082H024120 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohony bez bezpečnostní funkce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 5702425103384 |
| Typ řídicího signálu: | Modulační |
| Rychlost pohonu [s/°]: | 60 |
| Ruční ovládání: | Ano |
| Teplota okolí [°C] [max.]: | 50 |
| Vstupní řídicí signál Y [mA]: | 0(4) - 20 mA |
| Vstupní řídicí signál Y [V]: | 0(2) - 10 V |
| Úhel rotace [°]: | 90 |
| Délka kabelu [m]: | 2.000 |
| Provozní točivý moment [Nm]: | 15 |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Yes |
| Teplota okolí [°C] [min.]: | 0 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | No |
| Uložení baterií: | No |
| Včetně kabelu: | Ano |
| Frekvence [Hz]: | 50/60 |
| Shoda s EU RoHS: | Yes |
| Teplota skladování [°C] [max.]: | 80 |
| Schvalovací norma: | N/A |
| Teplota skladování [°C] [min.]: | -10 |
| Třída ochrany IP: | IP42 |
| Bezpečnostní funkce: | Ne |
| Pomocný spínač: | No |
| Typ servopohonu: | Rotary |
| Napájecí napětí [V]: | 24 V AC/DC |
| Spotřeba energie [W]: | 3.5 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
