AME 685-1, 32 mm
Kód: 082H501320 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektromechanické pohony |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.79 kg |
| EAN: | 5710104095288 |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Yes with exemptions |
| Typ řídicího signálu: | Modulační/3bodový |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Uložení baterií: | No |
| Včetně kabelu: | Ne |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS: | 6(c) |
| Shoda s EU RoHS: | Yes with exemptions |
| Schvalovací norma: | UL 60730 |
| Zdvih [mm]: | 32.00 |
| Třída ochrany IP: | IP54 |
| Vstupní řídicí signál Y [mA]: | 0(4) - 20 mA |
| Vstupní řídicí signál Y [V]: | 0(2) - 10 V |
| Napájecí napětí [V]: | 24 V AC/DC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
