EvoFlat 4.0F, Dolní, 45 kW, Typ 1
Kód: 183B150020 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EvoFlat 4.0F |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.7 kg |
| EAN: | 5702424599775 |
| Certifikace UL: | No |
| Směr připojení primární a sekundární: | Dolní |
| Elektrické připojení: | 230V 50 Hz |
| Jmenovitý tlak primární [bar]: | 10 |
| Hloubka s krytem [mm]: | 150 |
| Velikost trubky CZT: | Ø18 |
| Typ připojení CZT: | Závit G vnitřní Závit |
| Připojovací rozměry CZT: | 3/4" |
| Regulační typ TUV: | Průtok/termostatický |
| Tepelná vodivost [W/mK]: | 0.039 |
| Zkonstruováno pro přívodní teplotu [˚C]: | 95 |
| Jmenovitý tlak sekundární [bar]: | 10 |
| Možnost krytu: | White-lacquered steel sheet |
| Materiál krytu: | EPP |
| Typ regulace ohřevu: | Diferenční tlak |
| Kapacita ohřevu [kW] [Max]: | 18 |
| Název regulátoru TUV: | TPC-M |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| Kapacita TUV [kW] [Max]: | 45 |
| Potrubí: | PPS composite |
| V rozsahu platnosti WEEE: | No |
| Cirkulace TUV: | Volitelný |
| Směr připojení: | Dolní |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Typ velikosti stanice: | Typ 1 |
| Uložení baterií: | No |
| Označení CE: | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS: | 6(c) |
| Shoda s EU RoHS: | Yes with exemptions |
| Statický tlak SUV [bar] [min.]: | 1.5 |
| Regulátor diferenčního tlaku: | Integrovaný |
| Pájecí materiál výměníku TUV: | Brazed stainless steel |
| Měření: | Prepared for water and energy meter |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
