Měřiče tepla, Příslušenství, Příslušenství pro měřiče energie, kalkulátory a snímače průtoku
Kód: 087G607720 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro měřiče energie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 5710104051529 |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Yes |
| Formát balení: | Průmyslové balení |
| V rozsahu platnosti WEEE: | Yes |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | No |
| Typ příslušenství: | Spojky PN16 95 °C |
| Pro typ produktu: | Obecně v celém portfoliu |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS: | No |
| Jmenovitý tlak [bar]: | 25 |
| Shoda s EU RoHS: | Yes |
| Množství v balení: | 20 |
| Kategorie EEE: | 5 small equipment (any external dimension <lt/> 50 cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
