šroubení s ucpávkou 3/4" - 1" pro kabely DPH (19805366)
Kód: 1980536620 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro elektrické vytápění |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5703435041697 |
| Popis produktu: | Šroubení s ucpávkou 3/4"+1" pro DPH-10 |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| Certifikace UL: | No |
| V rozsahu platnosti WEEE: | Yes |
| Šířka balení [mm]: | 250 |
| Uložení baterií: | No |
| Výška balení [mm]: | 20 |
| Hloubka balení [mm]: | 170 |
| Shoda s EU RoHS: | Out of scope |
| Kategorie EEE: | 5 small equipment (any external dimension <lt/> 50 cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
