Příslušenství, snímače (060G2510)
Kód: 060G251020 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro snímače teploty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 5702423103362 |
| Type of accessory/spare part (EF000215): | Other |
| Connection standard: | ISO 2852 |
| China RoHS compliance: | Out of scope |
| Packing format: | Multi pack |
| Approval: | CE |
| REACH Candidate List substances: | No |
| Contains batteries: | No |
| CE mark: | Yes |
| EU RoHS exemption clause: | No |
| EU RoHS compliance: | Yes |
| Spare part (EF013237): | TRUE |
| Used for product: | MBS 4510 |
| Accessory (EF013236): | TRUE |
| Parts included: | Clamp 2" |
| Connection size [in]: | 2 in |
| Quantity per packing format: | 24 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
