Příslušenství, snímače (084Z4459)
Kód: 084Z445920 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro snímače teploty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5702423262540 |
| Electrical connection size: | 2 wire |
| China RoHS compliance: | Out of scope |
| Packing format: | Industrial pack |
| In scope of WEEE: | Yes |
| Approval: | CE |
| Material quality (EF001257): | Other |
| REACH Candidate List substances: | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Contains batteries: | No |
| CE mark: | Yes |
| EU RoHS exemption clause: | 6(c) |
| EU RoHS compliance: | Yes with exemptions |
| Electrical connection: | AMP |
| Used for product: | MBT 3270 |
| Parts included: | AMP female plug w. 6,0 m cable |
| EEE category: | 5 small equipment (any external dimension <lt/> 50 cm) |
| Quantity per packing format: | 30 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
