Icon² 24V RT, In-wall 80x80 (088U2125)
Kód: 088U212520 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Danfoss Icon2™ |
|---|---|
| Hmotnost: | 130.72 kg |
| EAN: | 5715162300305 |
| Instalace: | Do zdi |
| Výstup - napětí [V] DC: | 24 |
| Frekvence přenosu [GHz]: | 2.4 |
| Napájecí napětí [V]: | 24.0 |
| Vhodný pro: | 230V or 24V actuators |
| Počet výstupů: | 0 |
| Použití: | Display |
| Kategorie EEE: | 5 small equipment (any external dimension <lt/> 50 cm) |
| Typ regulace ohřevu: | Prostorový termostat |
| Výstup - napětí [V] AC: | 24 |
| Regulace teploty: | Ano |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| V rozsahu platnosti WEEE: | Yes |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8) |
| Uložení baterií: | No |
| Podomítková: | Ano |
| NC/NO: | Ano |
| Tiché spínání: | Ano |
| Vstup pro chlazení: | Ano |
| Pasuje do rámečků pro spínače: | Ano |
| Rozhraní: | Drátový 24V |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Pohon na radiátoru: | Ano |
| Rozsah nastavení teploty [°C] [max.]: | 35 |
| Rozsah nastavení teploty [°C] [min.]: | 5 |
| Na zeď: | Ne |
| Duální mód: | Ano |
| Rozhýbání ventilů: | Ano |
| Řízení aplikací povoleno: | Ano |
| Podlahový snímač zapnutý: | Ano |
| Tlačítko Snížení teploty: | Ano |
| Adaptivní regulace: | Ano |
| Omezení teploty: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
