Icon² Featured RT (088U2122)
Kód: 088U212220 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Danfoss Icon2™ |
|---|---|
| Hmotnost: | 64 kg |
| EAN: | 5715162300282 |
| Instalace: | Připojitelný |
| Frekvence přenosu [GHz]: | 2.4 |
| Šířka výrobku [mm]: | 57 |
| Napájecí napětí [V]: | 3.0 |
| 1 Hmotnost primárního akumulátoru kg: | 0.010 |
| Použití: | Display with IR Floor Sensor |
| Kategorie EEE: | 5 small equipment (any external dimension <lt/> 50 cm) |
| Napájecí baterie: | 2 x 1,5 V AAA-Alkaline batteries |
| Hmotnost baterie: | 11 |
| Typ nebo název baterie: | Alkaline AAA (LR03) |
| Typ regulace ohřevu: | Room Thermostat with floor sensor |
| Počet baterií: | 2 |
| Regulace teploty: | Ano |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| V rozsahu platnosti WEEE: | Yes |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Uložení baterií: | Yes |
| 1 Hmotnost primárního akumulátoru SUM kg: | 0.020 |
| Podomítková: | Ne |
| Tiché spínání: | Ano |
| Vstup pro chlazení: | Ano |
| Pasuje do rámečků pro spínače: | Ne |
| Rozhraní: | Bezdrátový |
| Pohon na radiátoru: | Ano |
| Rozsah nastavení teploty [°C] [max.]: | 35 |
| Rozsah nastavení teploty [°C] [min.]: | 5 |
| Na zeď: | Ano |
| Duální mód: | Ano |
| Řízení aplikací povoleno: | Ano |
| Podlahový snímač zapnutý: | Ano |
| Tlačítko Snížení teploty: | Ano |
| Plánování: | Ano |
| Adaptivní regulace: | Ano |
| Omezení teploty: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
