Termostat, KP76 (060L120066)
Kód: 060L12006620 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Související produkty
Detailní popis produktu
Termostat Danfoss KP76 (060L120066) je určen k regulaci a monitorování teploty v průmyslových aplikacích. Zařízení disponuje mechanickým provedením s vnějším čidlem ve formě spirálové kapiláry, které zajišťuje rychlou odezvu na změny teploty média. Tento spínač teploty je navržen pro spolehlivý provoz v náročných podmínkách, kde je vyžadována vysoká přesnost spínání. Díky své robustní konstrukci je vhodný pro integraci do systémů vytápění, chlazení nebo ventilace, kde slouží jako kontrolní prvek pro udržení nastavených parametrů. Klíčové vlastnosti
- Mechanický spínač s vysokou provozní spolehlivostí.
- Integrované čidlo kapilárního typu pro efektivní snímání teploty.
- Přehledná stupnice pro snadné nastavení rozsahu a diferenciálu.
- Kompaktní design vhodný pro instalaci do řídicích panelů a průmyslových celků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KP |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 5702423147380 |
| Diff. @ Max. range setting[°C] [min]: | 2.0 |
| Ambient temperature range [°F] [min]: | -40 |
| Diff. @ Min. range setting[°C] [min]: | 5.0 |
| Max. sensor temperature [°F]: | 248.0 |
| Electrical connection size: | 6-14 mm |
| UL mark: | Yes |
| Enclosure rating Nema (~): | 1 |
| Amb. Temp. Note: | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Height (EF000040): | 48 |
| Contact function: | SPDT |
| SCIP dossier no.: | c1a694ec-501f-43db-83d2-8a9a314459e0 |
| Charge type: | Vapour |
| Diff. @ Min. range setting[°C] [max]: | 20.0 |
| Width (EF000008): | 48 |
| Equipment: | Top plate |
| Electrical connection: | Rubber cable gland |
| Temperature range [°F] [min]: | 41 |
| Differential type: | Adjustable |
| Serviceable: | No |
| Reset function: | Auto |
| Enclosure rating IP: | IP30 |
| Ambient temperature range [°C] [min]: | -40 |
| Diff. @ Max. range setting[°C] [max]: | 8.0 |
| Product accessories: | Switches accessories |
| Parts included: | Screws, Wall bracket |
| Sensor size (Ø x L) [in]: | 1 1/2 x 1 1/4 in |
| Depth (EF000049): | 48 |
| Contact rating: | AC15=10 A, 400 V, AC1=16 A, 400 V, AC3=16 A, 400 V, DC13=12 W, 220 V, LR=112 A, 400 V |
| Diff. @ Max. range setting [K] [min]: | 2.0 |
| IFTTT support available (EF011072): | FALSE |
| Compatible with Apple HomeKit (EF014925): | FALSE |
| Compatible with Google Assistant (EF014926): | FALSE |
| Diff. @ Min. range setting [K] [min]: | 5.0 |
| Product description: | Thermostat |
| China RoHS compliance: | Yes |
| Electrical spec. standard: | EN 60947-5 |
| Packing format: | Multi pack |
| Max. sensor temperature [°C]: | 120 |
| Approval: | CCC, CE, EAC, LLC CDC EURO-TYSK, LVD, RINA, RMRS, RoHS China, c UL us UL353, CS C22.2, c UL us UL873, CS C22.2 |
| REACH Candidate List substances: | Lead (CAS no. 7439-92-1), Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Diff. @ Max. range setting [K] [max]: | 8.0 |
| Contains batteries: | No |
| CE mark: | Yes |
| EN 60947 wiring properties: | Flex, ferrules: 0.5-1.5 mm2, Flex, no ferrules: 0.7-2.5 mm2, Solid/stranded: 0.75-2.5 mm2 |
| EU RoHS exemption clause: | No |
| EU RoHS compliance: | Yes |
| Sensor size (Ø x L) [mm]: | 25 x 78 mm |
| Ambient temperature range [°C] [max]: | 65 |
| Degree of protection (IP) (EF005474): | IP30 |
| Temperature range [°F] [max]: | 113 |
| UL approval file name: | E31024, MH27572 |
| SCIP dossier product name: | KP KPS KPU Thermostat |
| Temperature range [°C] [min]: | 5 |
| EN 60947 electrical properties: | Insulation: 400V, Pollution degree: 3, Rated impulse voltage: 4 kV, Short circuit prot, fuse: 16A |
| Diff. @ Min. range setting [K] [max]: | 20.0 |
| Sensor type: | Room sensor |
| Compatible with Amazon Alexa (EF014927): | FALSE |
| Temperature range [°C] [max]: | 45 |
| Quantity per packing format: | 32 |
| Ambient temperature range [°F] [max]: | 150 |
| Explosion-proof (EF004663): | FALSE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
