ABNM A5 0-10V, LIN, 6.5 mm, Normálně zavřeno
Kód: 082F116420 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termoelektrické pohony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5702420124391 |
| Velikost připojení: | M 30 x 1.5 |
| Délka kabelu [m]: | 0.000 |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| Poloha bez napájení: | Normálně zavřeno |
| Typ řídicího signálu: | Modulační |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Uložení baterií: | No |
| Regulační charakteristika: | LIN |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS: | 6(c) |
| Shoda s EU RoHS: | Yes with exemptions |
| Schvalovací norma: | EC EN 60730 |
| Zdvih [mm]: | 6.50 |
| Třída ochrany IP: | IP54 |
| Vstupní řídicí signál Y [V]: | 0 - 10 V |
| Kompatibilita s dimenzí AB-QM: | DN 10-32 |
| Napájecí napětí [V]: | 24 V AC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
