AME 113, 15 s/mm, 8.5 mm
Kód: 082H5007M20 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektromechanické pohony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5710104523637 |
| Délka kabelu [m]: | 1.000 |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| Typ řídicího signálu: | Modulační |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | No |
| Uložení baterií: | No |
| Včetně kabelu: | Ano |
| Regulační charakteristika: | LOG |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS: | No |
| Shoda s EU RoHS: | Yes |
| Zdvih [mm]: | 8.50 |
| Třída ochrany IP: | IP54 |
| Bezpečnostní funkce: | Ano |
| Vstupní řídicí signál Y [V]: | 0 - 10 V |
| Rychlost vřetena [s/mm]: | 15 |
| Napájecí napětí [V]: | 24 V AC/DC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
