Cívka solenoidu, AB024C, Štítek DIN, Napájecí napětí [V] AC: 24, Multi balení (042N0802)
Kód: 042N080220 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AB |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5702423049783 |
| Colour: | Black |
| Type of accessory/spare part (EF000215): | Other |
| Ambient temperature range [°F] [min]: | -40 |
| Actuator size: | 9 mm |
| China RoHS exemption clause: | No |
| Coil connection: | DIN Spade |
| Electrical connection size: | 6.3 mm x 0.8 mm |
| China RoHS compliance: | Yes |
| Supply voltage [V] AC: | 24 |
| Supply voltage 60Hz Max [V]: | 24 |
| Packing format: | Multi pack |
| In scope of WEEE: | Yes |
| Power consumption 60Hz [VA]: | 6.0 |
| Power consumption [W] 50Hz: | 4.5 |
| Type designation: | AB024C |
| Power consumption [W] 60Hz: | 4.5 |
| REACH Candidate List substances: | No |
| Coil fastening: | Finger screw |
| Electrical connection standard: | EN175301-803 |
| Supply voltage 50Hz Max [V]: | 24 |
| Contains batteries: | No |
| Frequency [Hz]: | 50/60 Hz |
| EU RoHS exemption clause: | No |
| EU RoHS compliance: | Yes |
| Electrical connection: | DIN Spade |
| Spare part (EF013237): | TRUE |
| Serviceable: | No |
| Enclosure rating IP: | IP00 |
| Ambient temperature range [°C] [min]: | -40 |
| Ambient temperature range [°C] [max]: | 50 |
| Electrical connector: | 3 x spades |
| Accessory (EF013236): | TRUE |
| Product accessories: | Solenoid coil accessories |
| Power consumption 50Hz [VA]: | 7.0 |
| SCIP dossier product name: | Solenoid coils |
| Parts Program name: | EV210A, EV220A, EV310A |
| EEE category: | 5 small equipment (any external dimension <lt/> 50 cm) |
| Quantity per packing format: | 24 |
| Ambient temperature range [°F] [max]: | 122 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
