Icon² 24V TWA Conversion module (088U2140)
Kód: 088U214020 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Danfoss Icon2™ |
|---|---|
| Hmotnost: | 570 kg |
| EAN: | 5715162300381 |
| Instalace: | Screw-in |
| Výstup - napětí [V] DC: | 24 |
| Typ regulace ohřevu: | Conversion module |
| Výstup - napětí [V] AC: | 24 |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| V rozsahu platnosti WEEE: | Yes |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Uložení baterií: | No |
| Napájecí napětí [V]: | 24.0 |
| Podomítková: | Ne |
| Vhodný pro: | 24V actuators |
| Vstup pro chlazení: | Ne |
| Počet výstupů: | 0 |
| Rozhraní: | Drátový 24V |
| Použití: | For Actuators |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Kategorie EEE: | 5 small equipment (any external dimension <lt/> 50 cm) |
| Řízení aplikací povoleno: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
