Elektrické servopohony, AME 658 SD, Napájecí napětí [V] AC: 24
Kód: 082G344820 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohony s bezpečnostní funkcí |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.67 kg |
| EAN: | 5710104037356 |
| Napájecí napětí [V] AC: | 24 |
| Typ řídicího signálu: | Modulační/3bodový |
| Rychlost pohonu [s/mm]: | 2 |
| Zdvih [mm]: | 50.00 |
| Ruční ovládání: | Ano |
| Typ rychlosti: | Standardní |
| Uzavírací síla [N]: | 2000 |
| Třída ochrany: | II |
| Zpětná vazba polohy: | Ano |
| Teplota okolí [°C] [max.]: | 55 |
| Vstupní řídicí signál Y [mA]: | 0(4) - 20 mA |
| Vstupní řídicí signál Y [V]: | 0(2) - 10 V |
| Aplikace: | Dálkové vytápění HD |
| Pružina dolů (vratná): | Ano |
| Pružina nahoru: | Ne |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| Teplota okolí [°C] [min.]: | 0 |
| Stupeň krytí: | IP54 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Uložení baterií: | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS: | 6(c) |
| Shoda s EU RoHS: | Yes with exemptions |
| Teplota skladování [°C] [max.]: | 70 |
| Teplota skladování [°C] [min.]: | -40 |
| Bezpečnostní funkce: | Ano |
| Řídicí vstupní signál Y [V], impedance [kOhm]: | 40 |
| Řídicí vstupní signál Y [mA], impedance [Ohm]: | 500 |
| Typ servopohonu: | Elektrický |
| Spotřeba energie [W]: | 19.0 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
