Měřiče tepla, SonoMeter 40, 20 mm, qp [m³/h]: 2.5, Vytápění, baterie 2 x AA, Rádiový modul 868 MHz OMS
Kód: 187F203420 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SonoMeter 40 |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 5702424605643 |
| Instalace: | Vratné |
| Velikost připojení: | G 1 |
| Izolační materiál kabelu: | Bez halogenů |
| Dynamický rozsah: | 1:100 |
| qc [m³/h]: | 0.0050 |
| Průměr čidla teploty [mm]: | 5.2 |
| qs [m³/h]: | 5.0 |
| 1 Hmotnost primárního akumulátoru kg: | 0.019 |
| qi [m³/h]: | 0.025 |
| Typ displeje: | LCD |
| qp [m³/h]: | 2.5 |
| Schválené okolní podmínky [°C] [max.]: | 180 |
| Schválené okolní podmínky [°C] [min.]: | 0 |
| Hodnoty Kvs [m³/h]: | 8.15 |
| Vlhkost prostředí [% RH] [max.]: | 93 |
| Teplota okolí [°C] [max.]: | 55 |
| Doba uložení protokolu [Měsíc]: | 36 |
| Kategorie EEE: | 5 small equipment (any external dimension <lt/> 50 cm) |
| Aplikace: | Vytápění |
| Hmotnost baterie: | 19 |
| Průměr [mm]: | 20 |
| Průtoková teplota [°C] [min.]: | 0 |
| Schvalovací orgán: | MID |
| Typ nebo název baterie: | AA Lithium (ER14505) |
| Typ teplotních čidel: | Pt 500 |
| Počet baterií: | 2 |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| Teplota okolí [°C] [min.]: | 5 |
| V rozsahu platnosti WEEE: | Yes |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Slot modulu rozhraní 1: | No interface module |
| Uložení baterií: | Yes |
| Princip měření průtoku: | Ultrazvukový |
| Délka kabelu mezi kalkulátorem a průtokoměrem [m]: | 1.2 |
| Médium: | Kvalita vody s pH 7 až 9,5 |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS: | 6(c) |
| Jmenovitý tlak [bar]: | 25 |
| Třída prostředí: | E2/M1 |
| Shoda s EU RoHS: | Yes with exemptions |
| Teplota skladování [°C] [max.]: | 35 |
| 1 Hmotnost primárního akumulátoru SUM kg: | 0.038 |
| Průtoková teplota [°C] [max.]: | 130 |
| Teplota skladování [°C] [min.]: | -25 |
| Typy připojení: | Závit |
| Délka kabelu teplotních čidel [m]: | 1.5 |
| Integrovaná komunikace: | Rádiový modul 868 MHz OMS |
| Typ schválení: | Typově schváleno a 1. ověření |
| Typ napájecího napětí: | baterie 2 x AA |
| Norma přesnosti: | Třída 2 podle normy EN1434 |
| Životnost baterie [roky]: | 15.0 |
| Měřič: | kWh |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
