Valve Block, FOR 5 VDH/VDHT 3/2 (180L0263)
Kód: 180L026320 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VDHT 3/2 |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.92 kg |
| EAN: | 5715162674772 |
| Type of accessory/spare part: | Other |
| Outlet connection size [in]: | 3/8 in |
| Product description: | Valve Block |
| Connection standard: | BSP |
| China RoHS compliance: | Out of scope |
| UL mark: | No |
| In scope of WEEE: | No |
| Type designation: | FOR 5 VDH/VDHT 3/2 |
| REACH Candidate List substances: | No |
| Inlet connection size [in]: | 1/2 in |
| Function: | N/A |
| Contains batteries: | No |
| CE mark: | No |
| EU RoHS compliance: | Out of scope |
| Spare part: | TRUE |
| Serviceable: | Yes |
| Used for product: | VDH/VDHT 3/2 |
| Accessory: | TRUE |
| Connection type: | Thread |
| Direction: | Manifold |
| Body material: | AISI 304 |
| Application: | Industrial, Hydraulic |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
