Solenoid operated valves, VDHT 15 E NC-NC, Industrial (180L0211)
Kód: 180L021120 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VDHT 3/2 |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.53 kg |
| EAN: | 5715162673102 |
| Flow [gpm] [Min]: | 0.260 |
| Type of accessory/spare part (EF000215): | Other |
| Outlet connection size [in]: | 3/8 |
| Product description: | Solenoid operated valves |
| Connection standard: | NPT |
| China RoHS compliance: | Out of scope |
| In scope of WEEE: | No |
| Height (EF000040): | 128 |
| Type designation: | VDHT 15 E NC-NC |
| REACH Candidate List substances: | No |
| Inlet connection size [in]: | 3/8 |
| Function: | 1 NO+1 NC |
| Contains batteries: | No |
| Outlet size [in]: | 3/8 in |
| Width (EF000008): | 128 |
| Operating pressure [barg] [Max]: | 160 |
| Flow [l/min] [Max]: | 15.00 |
| EU RoHS exemption clause: | No |
| Operating pressure [barg] [Min]: | 2 |
| EU RoHS compliance: | Yes |
| Flow [l/min] [Min]: | 1.00 |
| Operating pressure [psig] [Max]: | 2300 |
| Flow [gpm] [Max]: | 4.000 |
| Operating pressure [psig] [Min]: | 29 |
| Spare part (EF013237): | TRUE |
| Inlet size [in]: | 3/8 in |
| Accessory (EF013236): | TRUE |
| Direction: | Manifold |
| Application: | Industrial |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
