Termix VMTD-F-B, Typ 4, Název regulátoru ohřevu: AVPL, Název regulátoru TUV: AVTB
Kód: 144B386420 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termix VMTD-F-B |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 5706560907104 |
| Certifikace UL: | No |
| Směr připojení primární a sekundární: | Dolní |
| Jmenovitý tlak primární [bar]: | 16 |
| Výška s krytem [mm]: | 800 |
| Hloubka bez krytu [mm]: | 150 |
| Výška bez krytu [mm]: | 640 |
| Hloubka s krytem [mm]: | 242 |
| Připojovací rozměr cirkulační soustavy: | 3/4" |
| Typ připojení cirkulace: | Závit G vnitřní Závit |
| Velikost trubky CZT: | Ø18 |
| Typ připojení CZT: | Závit G vnitřní Závit |
| Typ připojení TUV: | Závit G vnitřní Závit |
| Připojovací rozměry CZT: | 3/4" |
| Připojovací rozměry soustavy TUV: | 3/4" |
| Šířka bez krytu [mm]: | 530 |
| Regulační typ TUV: | Termostatický |
| Šířka s krytem [mm]: | 540 |
| Zkonstruováno pro přívodní teplotu [˚C]: | 120 |
| Možnost krytu: | Další |
| Materiál krytu: | Bíle lakovaný ocelový plech, bíle lakovaný, ve stěně |
| Název regulátoru ohřevu: | AVPL |
| Velikost trubky topné soustavy: | Ø18 |
| Typ regulace ohřevu: | Regulátor Delta P + zónový ventil |
| Připojovací rozměry topné soustavy: | 3/4" |
| Typ připojení topné soustavy: | Závit G vnitřní Závit |
| Název regulátoru TUV: | AVTB |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| V rozsahu platnosti WEEE: | No |
| Cirkulace TUV: | bez |
| Schválení: | CE |
| Velikost trubky TUV: | Ø18 |
| Směr připojení: | Dolní |
| Velikost trubky cirkulační soustavy: | Ø18 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Typ velikosti stanice: | Typ 4 |
| Uložení baterií: | No |
| Označení CE: | Yes |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS: | 6(c) |
| Shoda s EU RoHS: | Yes with exemptions |
| Statický tlak SUV [bar] [min.]: | 0.5 |
| Typ TUV HEX: | T24-1 32 G3/4" P |
| Pájecí materiál výměníku TUV: | Brazed copper |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
