UnoFloor Basic
Kód: 088X312520 let zkušeností s
výrobky Danfoss
výrobky Danfoss
Vážíme si našich zákazníků a společně budujeme udržitelnou budoucnost...
Vysokotlaká čerpadlaDanfoss - jediní v ČR
Danfoss HPP je lídrem ve vývoji a výrobě vysokotlakých čerpadel...
Technické poradenství pro výrobky Danfoss
Kontaktujte nás, ať potřebujete vyhledat technickou dokumentaci nebo vyřešit problém...
Premium partnerspolečnosti Danfoss
Efektivní technologie v oblasti ventilů, snímačů, měničů, výměníků a vysokotlaké techniky...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | UnoFloor basic |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.5 kg |
| EAN: | 5702425243844 |
| Počet připojení: | 2 |
| Řízení: | ICON Wiring center |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS: | Out of scope |
| Certifikace UL: | No |
| V rozsahu platnosti WEEE: | Yes |
| Schválení: | CE |
| Pohon: | 230V |
| Verze: | Right |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH: | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Uložení baterií: | No |
| Typ rozdělovacího vedení podlahového vytápění: | Stainless steel with flow meter and manual air vent |
| Označení CE: | Yes |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS: | 6(c) |
| Shoda s EU RoHS: | Yes with exemptions |
| Počet přípojek rozdělovacího vedení podlahového vytápění: | 5 |
| Schůzka: | Prepared for energy meter |
| Jmenovitý tlak primární [bar]: | 6 |
| Zkonstruováno pro přívodní teplotu [˚C]: | 60 |
| Napájecí napětí [V]: | 230V Hz 50 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
